Właścicielem sklepu Hurtowniamaseczek.pl jest Ptak Warsaw Expo Sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie, przy al. Katowickiej 62, 05-830 Nadarzyn, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000671001, z kapitałem zakładowym wynoszącym 83 818 100,00 złotych, z numerem identyfikacji podatkowej (NIP) 5342544579 i numerem statycznym (REGON) 366965350.

Jesteśmy sklepem internetowym zajmującym się sprzedażą odzieży ochronnej. Specjalizujemy się w dystrybucji maseczek ochronnych.

Dbamy o to, żeby nasze produkty były najwyżej jakości. Nasze maseczki ochronne posiadają europejskie certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo ich użytkowania. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze produkty trafiły do Was w idealnym stanie. 

Prowadzimy sprzedaż hurtową masek jednorazowych, masek ochronnych, środków ochrony i higieny. Obsługujemy zamówienia dużych ilości produktów. W naszej ofercie:

W swojej ofercie posiadamy maseczki ochronne najwyżej jakości z certyfikatem CE, pakowane po 50 sztuk w uniwersalnym rozmiarze. Każda maseczka ochronna wykonana jest z 3 warstw włókniny polipropylenowej z gumkami zausznymi. Odpowiednie stosowanie maseczki ochronnej zapewniają skuteczną ochronę profilaktyczną w dobie epidemii.

 

Jak stosować maseczki ochronne?

 

Światowa Organizacji Zdrowia wydała komunikat, informujący o zasadach użytkowania masek ochronnych, które pozwalają zmniejszyć ryzyko przenoszenia koronawirusa:

 

·       przed założeniem maski ochronnej należy umyć ręce ciepłą wodą z mydłem lub płynem dezynfekującym na bazie alkoholu

·       maseczka ochronna powinna ściśle przylegać do twarzy, należy upewnić się, że pomiędzy nią a ustami i nosem nie ma jakiekolwiek przerwy

·       podczas noszenia maseczki należy unikać dotykania jej powierzchni – jeśli do tego dojdzie wskazane jest natychmiastowe umycie rąk ciepłą wodą z mydłem lub płynem dezynfekującym na bazie alkoholu

·       należy bezwzględnie wymienić maseczkę ochronną na nową, gdy używana stanie się wilgotna

·       nie wolno ponownie używać maseczek jednorazowych

·       zdejmowanie maseczki należy rozpocząć od tyłu, nie dotykając jej frontu

·       zużytą maskę ochronną należy natychmiast wyrzucić do zamykanego pojemnika na śmieci i bezpośrednio po tej czynności umyć ręce ciepłą wodą z mydłem lub płynem dezynfekującym na bazie alkoholu

 

Odpowiedzialne korzystanie z maseczek ochronnych jednorazowych pozwala ograniczyć rozprzestrzenianie koronawirusa i zapewniają skuteczną ochronę profilaktyczną. Używanie maski ochronnej ma jeszcze jedną ważną zaletę – ogranicza mimowolne ruchy rąk, takie jak pocieranie, drapanie, dotykanie nosa czy ust. W ofercie sklepu posiadamy odzież ochronną, w tym maski, najwyżej jakości, potwierdzone certyfikatem CE. W każdej paczce znajduje się 50 masek ochronnych z włókniny polipropylenowej z gumkami zausznymi. 

Maski ochronne chronią przez zarazkami i bakteriami nas, nasze otoczenie, a dodatkowo uniemożliwiają nam dotykanie twarzy podczas ich stosowania. Ważne, żeby z maseczek ochronnych korzystać zgodnie z zasadami:

 

1) maski ochronne należy zakładać zdezynfekowanymi rękami

2) maseczka ochronna musi przylegać do twarzy – każda przerwa to ryzyko zarażeniem

3) nie wolno dotykać powierzchni maseczek

4) sprzęt jest jednorazowy - należy bezwzględnie wymienić maseczkę ochronną na nową, gdy ta stanie się wilgotna

5) podczas zdejmowania maseczki należy uważać, aby nie dotykać jej powierzchni – proces zdejmowania rozpoczynamy od gumek, a zużytą maskę ochronną należy natychmiast wyrzucić do zamykanego pojemnika na śmieci i bezpośrednio po tej czynności umyć ręce ciepłą wodą z mydłem lub płynem dezynfekującym na bazie alkoholu

 

Korzystanie z maseczek ochronnych zapewnia ochronę profilaktyczną przed koronawirusem i daje możliwość ograniczenia jego rozprzestrzeniania. Należy pamiętać, żeby maski zakładane były zdezynfekowanymi rękami. Powierzchnia maseczki ochronnej musi ściśle przylegać do twarzy. Podczas użytkowania nie powinno się dotykać powierzchni maski ochronnej.

 

Przypominamy, że sprzedawane przez nas maseczki są jednorazowe, nie należy korzystać z nich ponownie. Zużytą maskę ochronną należy wyrzucić do zamykanego pojemnika na odpady,

Rękawiczki ochronne

W swojej ofercie posiadamy wygodne i wytrzymałe rękawiczki ochronne z kauczuku nitrylowego, w różnych rozmiarach, pakowane po 50 sztuk. Rękawiczki jednorazowe chronią nasze dłonie i skórę przed kontaktem z przedmiotami, na których mogą znajdować się zarazki. Należy pamiętać, żeby rękawiczki zakładać czystymi rękami i unikać dotykania ich zewnętrznej strony, a podczas ich noszenia nie dotykać ust, nosa, oczu czy włosów.

 

Odpowiednie korzystanie z rękawiczek jednorazowych chroni nasze dłonie przed kontaktem z zarazkami. Ważne, żeby podczas zdejmowania rękawiczek ochronnych nie przenosić bakterii i wirusów na resztę ciała.

 

Jak bezpiecznie ściągać rękawiczki jednorazowe?

 

1.Pierwszą rękawiczkę ochronną ściągamy chwytając wolną ręką za jej zewnętrzną stronę.

2.Wywijamy rękawiczkę jednorazową na zewnątrz.

3. Wyrzucamy zdjętą rękawiczkę.

4.Czystą rękę wkładamy do wewnętrznej, pozbawionej zarazków strony drugiej rękawiczki.

5.Wywijamy drugą rękawiczkę jednorazową na zewnątrz.

 Jednorazowe rękawiczki z nitrylu sprawdzą się w miejscach publicznych, w których istnieje możliwość dotknięcia powierzchni i przedmiotów skażonych koronawirusem. Podczas korzystania z rękawiczek jednorazowych należy pamiętać o unikaniu dotykania twarzy i włosów. Rękawiczek należy używać tylko raz i po zużyciu od razu wyrzucić, nie dotykając przy tym ich zewnętrznych powierzchni.

 

Proponujemy rękawiczki jednorazowe wykonane z wysokiej jakości nitrylu. Stosowanie rękawiczek pozwala uniknąć kontaktu skóry z potencjalnie zakażonymi miejscami czy przedmiotami.

 

Poprawne ściąganie rękawiczek jednorazowych:

 

·        Rękawiczkę ochronną należy ściągnąć wolną ręką za jej zewnętrzną stronę

·        Wywijamy rękawiczkę jednorazową na zewnątrz i wyrzucamy ją

·        Czystą rękę wkładamy do wewnętrznej, pozbawionej zarazków strony drugiej rękawiczki.

·        Wywijamy drugą rękawiczkę jednorazową na zewnątrz