Pierwsza w Polsce, największa w Europie fabryka maseczek już działa. Kilkanaście linii produkcyjnych o wydajności nawet do 2 mln masek na dobę. Produkty w pełni certyfikowane na rynki europejskie. Dostępne od ręki, w bardzo dużych ilościach z odbiorem bezpośrednio z magazynu lub z ekspresową wysyłką (DPD).

  

HurtowniaMaseczek.pl zajmuje się sprzedażą hurtową maseczek ochronnych. Ciągle pracujemy nad rozszerzeniem naszego asortymentu o innowacyjne produkty odzieży ochronnej. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej ochronny osobom prywatnym i firmom, poprzez szybkie i bezpieczne dostarczenie produktów najwyżej jakości. Podstawowe cechy zakupów u nas to: satysfakcja klienta, bezpieczeństwo użytkowników, rzetelność i szybka realizacja zamówień. Wasze zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze, dlatego dostarczamy produkty najwyższej ajkości. Ponadto zależy nam, aby proces zakupowy w HurtowniaMaseczek.pl przebiegał bezpiecznie i intuicyjnie. Dlatego Wasze płatności przyjmujemy za pośrednictwem Przelewy24, który gwarantuje bezpieczeństwo zakupów.

Właścicielem HurtowniaMaseczek.pl jest Ptak Warsaw Expo Sp. z o.o. , z kapitałem zakładowym wynoszącym 83 818 100,00 złotych, z numerem identyfikacji NIP 5342544579